Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

17.02.2020

Na początku spotkania mocno przycisnęli przyjezdni. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 6 minucie spotkania niepilnowany w polu karnym Kamil Bałuch strzałem prawą nogą wyprowadził Iskrę na prowadzenie. W 57 minucie spotkania było już 0:2. W polu karnym obrońcami Leśnika zakręcił Bogdan Prusek i strzelił z lewej nogi, a tor lotu piłki zmienił Błażej Kozyra czym kompletnie zaskoczył Michała Woźnicę. Kiedy wydawało się, że w tym meczu już nic ciekawego się nie zdarzy, padła kuriozalna bramka dla Leśnika. Jeden z kobiórskich obrońców posłał długą piłkę do napastników z własnej połowy, a Tomasz Cempura tak zgrał piłkę głową do swojego bramkarza z 20 metra, że ta wpadła do bramki. Piłkarze Iskry po utracie gola natychmiast rzucili się do ataku. 4 minuty po stracie bramki ładnego gola z rzutu wolnego z około 20 metrów zdobył Dawid Wdowiak. W 87 minucie Leśnik zdobył kontaktowego gola. Po centrze z rzutu wolnego i piłkę po strzale głową Błażej Kozyry odbił przed siebie bramkarz Iskry, ale po dobitce Pawła Paliczki wyciągał piłkę z siatki. Leśnik walczył jeszcze o gola na wagę remisu, ale obrońcy Iskry byli czujni i na nic zdało się kilka rzutów rożnych pod rząd w doliczonym czasie gry.

14.05.2016.(sobota), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 2:3(0:1) Iskra II Pszczyna

0:1 - Kamil Bałuch, 6 min

0:2 - Błażej Kozyra, 57 min (samobójcza)

1:2 - Tomasz Cempura, 68 min (samobójcza, głową)

1:3 - Dawid Wdowiak, 72 min (wolny)

2:3 - Paweł Paliczka, 87 min

Sędziowali: Rafał Międzybrodzki (główny) oraz Tomasz Bojczuk i Krzysztof Ćwikła (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski, Marcin Myszor, Błażej Kozyra, Dominik Bam - Dawid Kulisz, Rafał Pasternak, Marek Jędyczek - Paweł Paliczka, Rafał Ulman (67.Tomasz Kłakus), Bartosz Kozyra.