Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

17.02.2020

Mecz rozpoczął się od ataków od Josieńca, ale gra była bardzo chaotyczna. Pierwsza bramka padła w 19 minucie. Centra z rzutu wolnego z lewej strony i Michał Woźnica obronił nogą strzał jednego z zawodników Radostowic, ale przy dobitce Andrzeja Żupy nie miał szans. Przed końcem pierwszej połowy Leśnik doprowadził do remisu. Po strzale Pawła Paliczki z rzutu wolnego bramkarz Josieńca popełnił fatalny błąd i przepuścił piłkę pomiędzy nogami. Na boisku było bardzo nerwowo. Już w pierwszej połowie z boiska mogli wylecieć Adam Słomka i Michał Woźnica, ale ostatecznie dostali tylko po żółtej kartce. Jeszcze więcej emocji było w drugiej połowie. Dwie akcje całkowicie ustawiły mecz. Na początku drugiej odsłony zawodnik z Radostowic ewidentnie zagrał piłkę ręką w polu karnym, ale niestety gwizdek arbitra milczał. Kilkadziesiąt sekund później było już 1:2. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niefortunnie interweniował Michał Woźnica i wrzucił piłkę do bramki. Na domiar złego w 76 minucie Michał Puchała ustalił wynik spotkania strzelając trzeciego gola dla gości.

3.05.2016.(wtorek), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 1:3(1:1) Josieniec Radostowice

0:1 - Andrzej Żupa, 19 min

1:1 - Paweł Paliczka, 38 min (wolny)

1:2 - Michał Woźnica, 51 min (samobójcza)

1:3 - Michał Puchała, 76 min

Sędziowali: Jakub Borkowski (główny) oraz Jacek Król i Krzysztof Tymek (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski, Dominik Bam, Błażej Kozyra, Bartosz Kozyra - Paweł Targiel, Rafał Pasternak, Marek Jędyczek - Paweł Paliczka, Rafał Ulman (46.Paweł Pasternak), Marcin Koterla.

Rezerwowi: Krzysztof Gruszka, Tomasz Kłakus, Jakub Olchawa, Marcin Zienkiewicz.

Trener: Adrian Cebula.

Josieniec: Damian Żur - Robert Skapczyk, Adam Słomka, Mateusz Bałuch, Bartłomiej Mrzyczek (55.Dawid Kolarz), Aleksander Skipioł, Michał Gołek (80.Dawid Dwórznik), Adam Waleczek (70.Dawid Puto), Mateusz Żemła, Andrzej Żupa, Michał Puchała (85.Łukasz Senczek).

Rezerwowi: Sebastian Urbanek, Mariusz Smoliński, Filip Krzyżowski.

Trener: Michał Puchała

Żółte kartki: Michał Woźnica (30.niesp.zach.), Dominik Bam (35.faul), Marcin Koterla (77.faul) - Adam Słomka (30.faul)