Grodno Leśnik Kobiór - LKS Rudołtowice-Ćwiklice

Kamil Giel Kierownik drużyny
Stanisław Bielenin Trener

12.02.2020

W sobotnim meczu grała ostatnia drużyna z szóstą drużyną w tabeli. Lecz wydawało się, że to Leśnik jest na tym szóstym. Kobiórzanie zdominowali mecz. Jednak jak to często bywa w przypadku naszej drużyny i tym razem przeciwnicy stworzyli sobie pół okazji i zdobyli gola. W 21 minucie po wstrzeleniu piłki w pole karne z lewej strony Marcin Chrobaszczyk z 5 metrów wepchnął piłkę w krótki róg bramki Leśnika. Już minutę później mógł być remis, ale kapitan Leśnika - Rafał Białas z 20 metrów strzelił tylko w poprzeczkę. Najlepszą okazję gospodarze mieli pod koniec pierwszej połowy. Po kapitalnym podaniu Marka Jędyczka, prawy obrońca - Marcin Koterla znalazł się w doskonałej okazji, lecz strzelił w bramkarza.

W drugiej połowie Ruły broniły się całą drużyną na 16 metrze, przez 45 minut wychodząc może 2-3 razy z niegroźnymi kontratakami. Zaowocowało to brakiem bramki dla Leśnika i zdobyciem 3 punktów przez gości.

9.04.2016.(sobota), 16:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 0:1(0:1) LKS Rudołtowice-Ćwiklice

0:1 - Marcin Chrobaszczyk, 21 min

Sędziowali: Marcin Stoń (główny) oraz Aleksandra Łapa iAleksander Frejowski (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Marcin Koterla, Marcin Myszor, Błażej Kozyra, Dominik Bam - Paweł Targiel, Rafał Białas, Paweł Paliczka - Bartosz Kozyra, Marek Jędyczek, Rafał Ulman (68.Dawid Kulisz).

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

Rudołtowice: Mateusz Czmajduch - Marcin Beberok, Maciej Mizera, Łukasz Janusz, Maciej Żemła, Wojciech Kremza, Piotr Kolny (46.Damian Luks), Patryk Sleziona (60.Marek Kątny), Adam Tendera, Paweł Firganek (85.Bartosz Kur), Marcin Chrobaszczyk (75.Michał Czmajduch).

Rezerwowi: Wojciech Morkisz.

Trener: Stanisław Bielenin.