Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

29.01.2020

Wszystkie bramki w spotkaniu pomiędzy Leśnikiem a Fortuną Wyry padły w pierwszej połowie spotkania w obrębie siedmiu minut. Najpierw w 37 minucie, po dobrym zgraniu głową Rafała Białasa w polu karnym dobrze odnalazł się stoper Leśnika - Marcin Myszor i mocnym strzałem lewą nogą skierował piłkę w krótki róg bramki gościu. 6 minut później było już 2:0. Dobra akcja Dominika Bama i Bartosza Kozyry na lewej stronie boiska. Ten drugi zacentrował w pole karne i Marek Jędyczek znalazł się pomiędzy obrońcą z bramkarzem i z bliska skierował piłkę do bramki. Kiedy wydawało się, że Leśnik zejdzie na przerwę ze spokojnym, dwubramkowym prowadzeniem, goście kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry zdobyli gola kontaktowego. Strzał prawą nogą zza pola karnego odbił Michał Woźnica, ale w polu karnym dobrze ustawiony był Mateusz Wilk, który skierował piłkę do pustej bramki. Od 46 minuty trwał napór gości. Leśnikowi tylko kilka razy udało się wyjść z połowy. Jedno z tych wyjść zaowocowało stuprocentową okazją. Fatalne podanie gracza Fortuny i Bartosz Kozyra wyszedł sam na sam z bramkarzem Fortuny, który wybił mu piłkę spod nóg. Leśnik jednak dobrze się bronił i udało się utrzymać prowadzenie do końca meczu.

26.03.2016.(sobota), 15:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 2:1(2:1) Fortuna Wyry

1:0 - Marcin Myszor, 37 min

2:0 - Marek Jędyczek, 43 min

2:1 - Mateusz Wilk, 44 min

Sędziowali: Marcin Stoń (główny) oraz Anna Synówka i Tomasz Sitko (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski (90+2.Krzysztof Gruszka), Marcin Myszor, Błażej Kozyra, Dominik Bam - Paweł Targiel, Rafał Białas, Rafał Ulman (67.Jakub Olchawa) - Bartosz Kozyra (84.Tomasz Kłakus), Marek Jędyczek, Marcin Zienkiewicz (53.Marcin Koterla).