Autor:

prezesjuwe

Utworzono:

09.09.2015

Mecz z czwartoligowcem zapewnił nam emocje przez 100 minut. Faworyt z Bojszów pewny wygranej zaatakował od pierwszych minut lecz nie potrafił stworzyć sytuacji bramkowej. JUWe spokojnie się broniło czekając na sytuacje.  Już w 17 minucie Kamil Haśnik wyszedł do prostopadłej piłki i w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza. W kolejnej akcji zdobywamy gola. Z rzutu rożnego wrzuca wrzuca Firlej na długi słupek piłkę głową zgrywa Piotr Haśnik i również głową Kamil Haśnik strzela z 8 metra w długi róg. Piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki. GTS ruszył do odrabiania strat lecz pewnie grała obrona JUWe lub mamy trochę szczęścia jak przy strzale z półobrotu gdy piłka trafia w poprzeczkę i linię bramkową i wychodzi w pole. . W 41 minucie po szybkim wyprowadzeniu akcji piłkę otrzymuje Kamil Haśnik prowadzi kilka metrów i strzałem z 20 metrów strzela piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki. Do przerwy 2-0. Po przerwie już po 4 minutach gry z rzutu karnego goście strzelają pierwszą bramkę.  W 65 minucie nastrzelony piłka Czarnecki otrzymuje 2 żółtą kartkę i gramy w 10. Dodatkowo goście wyrównują po strzale z rzutu wolnego po strzale w krótki róg. Bronimy sie momentami dosyć rozpaczliwie lecz wyprowadzamy kontry. W 81 minucie Robert Kaczmarczyk po szybkiej kontrze strzela gola z 15 metrów strzałem w okienko bramki. W 88 minucie powtórka kontry Robert Kaczmarczyk nagrywa na 15 metr Urbańczykowi lecz ten strzela w sytuacji sam na sam obok słupka. Sędzia dolicza 4 minuty i w 94 minucie tracimy 3 gola po strzale głową z 5 metrów. Koniec meczu i karne. Pierwszy strzela Firlej gol, następnie 1-1, potem nie strzela Rafał Kaczmarczyk i mamy 1-2, w kolejnej kolejce strzela Mikolasz i mamy 2-3, w czwartej serii strzela Robert Kaczmarczyk i broni Gąsior i mamy 3-3. W piątej strzela bramkarz Gąsior i mamy 4-4. W dodatkowej kolejce bramkarz broni strzał Kamila Haśnika i przegrywamy 4-5. Warto pochwalić cała drużynę, szczególnie młodych zawodników którzy pokazali że potrafią już grać w piłkę w wieku 19 lat. A w pierwszym składzie grało ich 4 a kolejny wszedł w 70 minucie.