Grodno Leśnik Kobiór Gospodarze

Kamil Giel Kierownik drużyny
Aleksander Lipski Trener

24.08.2019

Mimo kilku sytuacji w pierwszej połowie mecz nie porwał kibiców. Rozkręciło się dopiero w drugiej połowie,a właściwie w 59 minucie spotkania. Wychodzący sam na sam Tomasz Zawadzki został sfaulowany na wysokości połowy boiska. Sędzia pokazał jednak tylko żółtą kartkę. Z rzutu wolnego piłkę w pole karne posłał Rafał Białas, a skuteczną główką popisał się wprowadzony w pierwszej połowie Dawid Szromek. Niestety podobnie jak w Suszcu nasi zawodnicy zbyt długo z prowadzenia się nie cieszyli. Centra z rzutu wolnego, zgranie głową wzdłuż bramki i Dariusz Kołcz z najbliższej odległości nie miał problemów w umieszczeniem piłki w siatce. 6 minut później goście wyszli na prowadzenie. Znów rzut wolny, tyle, że z około 20 metrów. Do piłki podszedł Damian Tauliczek, strzelił w poprzeczkę, ale do odbitej piłki dopadł Jakub Waluś i głową skierował ją do bramki. Leśnik miał okazję w dwie minuty strzelić dwie bramki, ale niestety Tomasz Zawadzki w sytuacji sam na sam strzelił minimalnie obok bramki, a Paweł Paliczka z 7 metrów przestrzelił. Zemściło się to w ostatniej minucie kiedy to fantastycznym strzałem z 30 metrów popisał się Paweł Myszor.

14.11.2015.(sobota), 13:30 - Kobiór

Leśnik Kobiór 1:3(0:0) Siódemka Tychy

1:0 - Dawid Szromek, 59 min (głową)

1:1 - Dariusz Kołcz, 64 min

1:2 - Jakub Waluś, 70 min (głową)

1:3 - Paweł Myszor, 90 min

Sędziowali: Marcin Stoń (główny) oraz Grzegorz Rozmus i Karolina Piesiur (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Marcin Koterla, Marcin Myszor, Dominik Bam, Błażej Kozyra - Paweł Targiel, Rafał Białas, Tomasz Zawadzki - Paweł Paliczka, Rafał Ulman (24.Dawid Szromek, 90+1.Krzysztof Gruszka), Marcin Zienkiewicz (59.Tomasz Kłakus).

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

Siódemka: Wojciech Czmok - Kamil Golimowski, Piotr Kołodziejczyk (90.Michał Kilian), Janusz Michalak, Paweł Myszor, Rafał Paszek (60.Dariusz Kołcz), Damian Tauliczek, Andrzej Sadecki (70.Krzysztof Cituk), Jakub Waluś, Marcel Winiarski, Łukasz Surlas (80.Norbert Ptak).

Rezerwowi: Aleksander Furczyk, Mateusz Krajewski.

Trener: Aleksander Lipski.

Żółte kartki: Dominik Bam (64.faul) - Andrzej Sadecki (59.faul), Jakub Waluś (87.niesp.zach.)