Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

13.12.2019

W pierwszej połowie goście przycisnęli Leśnika. W 13 minucie po zagraniu ręką w polu karny sędzia wskazał na 11 metr. Skutecznym egzekutorem okazał się Mateusz Kotas. 9 minut później było już 0:2. Dośrodkowanie z prawej strony i mimo asysty dwóch obrońców Sebastian Wilk mógł spokojnie strzelić z woleja i umieścić piłkę w dolnym roku bramki Woźnicy.

Na drugą część spotkania wyszła odmieniona drużyna Leśnika. Gospodarze rzucili się na zespół Wisły czego efektem była szybko strzelona bramka kontaktowa. Akcja wprowadzonego kilka sekund wcześniej Granicy, który wycofał piłkę do Chroboka ten strzelił a piłkę próbowało wybić dwóch obrońców i bramkarz jednak tak fatalnie interweniowali, że ten ostatni wpakował ją do własnej bramki. 2 minuty później był już remis. Kapitalnym strzałem z ponad 20 metrów w lewy dolny róg popisał się Tomasz Zawadzki. Na nasze nieszczęście kolejnego gola zdobyła Wisła. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ogromne zamieszanie i trzeci strzał głową znalazł się w siatce. Później Leśnik mógł wyrównać, ale dobrą akcję Zawadzkiego przerwał bramkarz Wisły. W 73 minucie Mateusz Ploch strzałem z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania.

26.09.2015.(sobota), 15:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 2:4(0:2) LKS Wisła Wielka

0:1 - Mateusz Kotas, 13 min (karny)

0:2 - Sebastian Wilk, 22 min

1:2 - Szymon Nagiel, 51 min (samobójcza)

2:2 - Tomasz Zawadzki, 53 min

2:3 - Kamil Walecki, 62 min (głową)

2:4 - Mateusz Ploch, 73 min (wolny)

Sędziowali: Jakub Borkowski (główny) oraz Dawid Konieczny i Eugeniusz Pluszczyk (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski, Dominik Bam, Rafał Białas, Błażej Kozyra (87.Krzysztof Gruszka) - Paweł Targiel, Adrian Chrobok, Tomasz Zawadzki - Paweł Paliczka, Rafał Ulman (50.Kamil Granica), Wojciech Tocki (46.Krzysztof Trela).

Rezerwowi: Tomasz Kłakus.

Trener: Adrian Cebula.

Wisła W.: Szymon Nagiel - Wojciech Janowski, Radosław Tabiś, Błażej Gad, Krzysztof Janowski, Kamil Walecki, Mateusz Kotas, Sebastian Czech (84.Marcin Gad), Arkadiusz Popek (60.Mateusz Ploch), Marcin Spek, Sebastian Wilk (87.Dominik Jażdzyk).

Rezerwowi: Michał Koczy.

Trener: Radosław Kotas

Żółte kartki: Krzysztof Trela (62.faul), Łukasz Berski (83.niesp.zach.) - Mateusz Kotas (25.faul), Marcin Spek (57.faul).