Autor:

prezesjuwe

Utworzono:

22.06.2015

Można by powiedzieć - szkoda że się kończy sezon bo JUWe złapało wiatr w żagle i wygrywa mecz za meczem. W Studzionce gospodarze nie mieli żadnych argumentów w walce z nami. Od początku meczu utrzymujemy się przy piłce nie pozwalając zbliżyć się gospodarzom do naszego pola karnego. Już w 14 minucie Mikolasz zdobywa pierwszego gola dla JUWe. W 22 minucie podwyższa Haśnik Piotr wykorzystując sytuację sam na sam po podaniu Firleja. Kilka minut później przytrafia sie nam błąd po którym tracimy gola, lecz w 32 minucie Hornik indywidualną akcją podwyższa rezultat na 3-1 i tak kończy się pierwsza połowa. Po przerwie w 54 minucie gola strzela Kamil Haśnik po pięknym podaniu Rafała Kaczmarczyka. Niestety po chwili tracimy gola z rzutu karnego,którego sprawcą był Nyga. Jednak w tym meczu nie pozwoliliśmy gospodarzom na więcej i w końcówce strzelamy kolejnego gola. Mikolasz zdobywa swojego drugiego gola w tym meczu i 13 w sezonie zostając królem strzelców JUWe w sezonie 2014/2015. Gratulacje dla Jacka - specjalna nagroda zdobyta. A już wkrótce podsumowanie sezonu.