Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

31.07.2020

W pierwszej połowie Wisła narzuciła Leśnikowi twarde warunki gry i nasi zawodnicy nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Już w 8 minucie po centrze z lewej strony i strzałem z woleja Błażej Gad wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. 6 minut później było już 2:0. Centra z prawej strony i niepilnowany grający trener Wisły - Radosław Kotas skierował piłkę głową do bramki. W 28 minucie Sebastian Czech zacentrował piłkę z lewej strony a ta... wpadła do bramki i do przerwy mieliśmy 3:0.

W drugiej połowie znacznie zmienił się obraz gry. Już na początku dwie wyśmienite okazje miał Marek Jędyczek, ale w obu przypadkach górą był Szymon Nagiel. Zemściło się to w 55 minucie, kiedy to swój strzał głową do pustej bramki dobił Czech. Ale Leśnik dalej próbował, i w końcu Marek Jędyczek po dobrej asyście Zawadzkiego lewą nogą skierował piłkę do bramki Wisły. Dwie minuty później sędzia odgwizdał karnego dla Leśnika za zagranie ręką obrońcy Wisły. Pewnym egzekutorem okazał się Tomasz Zawadzki. Leśnik próbował zdobyć jeszcze kontaktową bramkę. Najlepszą okazję miał w doliczonym czasie gry Marek Jędyczek, który trafił w słupek.

4:2 - Tomasz Zawadzki, 78 min (karny)

Sędziowali: Grzegorz Rozmus (główny) oraz Mirosław Gretka i Sławomir Kantor (asystenci)

Wisła: Szymon Nagiel (90.Gabriel Dziurosz) - Wojciech Janowski, Radosław Tabiś, Mateusz Kotas, Krzysztof Janowski, Jarosław Lisowski, Kamil Walecki, Błażej Gad, Sebastian Czech (87.Paweł Skorupka), Radosław Kotas, Sebastian Wilk.