Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

29.07.2020

Mecz zaczął się dobrze dla Leśnika. Gospodarze od razu ruszyli do ataków i stwarzali sobie coraz groźniejsze sytuacje. W 11 minucie dobrą prostopadłą piłkę dostał Marcin Myszor, podał na 5 metr do Błażeja Kozyry, którego strzał zablokował obrońca, ale na miejscu był Myszor, który wpakował piłkę do pustej bramki. Leśnik dalej atakował, najlepszą okazję miał Marek Jędyczek, lecz piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki, linii bramkowej i wypadła w pole. Kibice, siedzący na wysokości bramki Leśnika twierdzili, że był gol, no ale trzeba było grać dalej przy stanie 1:0. W 25 minucie niespodziewanie tracimy bramkę. Grzegorz Kołodziej zacentrował z wolnego, piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym i wpadła do bramki. Jednak kilka minut później Leśnik znów prowadził. W polu karnym faulowany był Marek Jędyczek, a Tomasz Zawadzki okazał się pewnym egzekutorem jedenastki.

W drugiej połowie obraz gry znacznie się zmienił i goście zaczęli sobie stwarzać sytuacje do zdobycia bramek. W 49 minucie bardzo ładną bramkę z woleja, z około 20 metrów zdobył Mateusz Kołodziej. Jednak zespół z Gardawic z remisu cieszył się tylko dwie minuty. Podanie do Marcina Myszora, a ten strzałem po ziemi z lewej nogi zdobył swojego drugiego gola w tym meczu. 8 minut później ponownie był remis. Bramkę z rzutu karnego zdobył Kamil Bonczek. W 85 minucie Dawid Kulisz wykonywał rzut rożny, po ogromnym zamieszaniu bramkę przewrotką zdobył Rafał Białas. Kiedy wydawało się, że Leśnik nie da już sobie wydrzeć zwycięstwa, byliśmy świadkami małej kontrowersji w końcówce meczu. Sędzia podyktował rzut rożny, choć zawodnicy Leśnika mocno protestowali, że piłka należała się im. I właśnie po dośrodkowaniu z tego rzutu rożnego gola głową na wagę remisu zdobył Mateusz Koziarz. W tym czasie dwie żółte kartki za protesty zobaczył nasz bramkarz - Michał Woźnica i w konsekwencji na minutę przed końcem musiał opuścić boisko.

13.06.2015.(sobota), 11:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 4:4(2:1) LKS Gardawice

1:0 - Marcin Myszor, 11 min

1:1 - Grzegorz Kołodziej, 25 min (wolny)

2:1 - Tomasz Zawadzki, 34 min (karny)

2:2 - Mateusz Kołodziej, 49 min

3:2 - Marcin Myszor, 51 min

3:3 - Kamil Bonczek, 59 min (karny)

4:3 - Rafał Białas, 85 min

4:4 - Mateusz Koziarz, 87 min (głową)

Sędziowali: Paweł Łukaszczyk (główny) oraz Sonia Zawisz i Aleksander Frejowski (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Paweł Targiel (68.Dawid Szromek), Robert Hyba, Rafał Białas, Dominik Bam - Rafał Ulman, Tomasz Zawadzki, Dawid Kulisz - Błażej Kozyra (70.Tomasz Kłakus), Marek Jędyczek, Marcin Myszor.

Rezerwowi: Marcin Zienkiewicz.

Trener: Adrian Cebula.

Gardawice: Wojciech Dziechciarz - Mateusz Koziarz, Mateusz Kołodziej, Mariusz Hapeta, Kamil Bonczek, Grzegorz Kołodziej, Tomasz Michalik, Wojciech Kowalski (60.Jan Spendel), Adam Czarnecki, Tomasz Duran, Daniel Porwolik (46.Marcin Bańczyk).