Udany debiut Ulczaka

Dzisiejszy sparing z drugą drużyną Iskry Pszczyna był pierwszym sprawdzianem frydeckiego LKSu pod wodzą Grześka Ulczaka. Nasi zawodnicy musieli przystąpić do meczu w odchudzonym składzie bez ławki rezerwowych, mimo to bardzo zmotywowani ruszyli do walki z podopiecznymi Szymona Stawowego. Mecz był bardzo wyrównany, nowe założenia taktyczne mimo niewielu treningów w połączeniu ze zrozumieniem na boisku zdały egzamin w stu procentach i dały nam pierwsze zwycięstwo w okresie przygotowawczym. Do siatki trafiali kolejno Adrian Potasiak (10'), Dawid Bujak (30') i Kamil Kamiński (75'). Nie zatrzymujemy się jednak, gdyż w przyszłym tygodniu czeka nas sparing z beniaminkiem A-Klasy - Josieńcem Radostowice. Więcej informacji wkrótce.