Trampkarze zatopieni przez Nadwiślan

W dniu dzisiejszym nasi trampkarze rozegrali kolejne spotkanie w grupie B - z drużyną Nadwiślana Góra. Ulewny deszcz skutecznie utrudniał grę obu drużynom. Młodzi Frydkowianie od pierwszej minuty nie potrafili się odnaleźć na murawie rywala co już w 10 minucie odbiło się na wyniku spotkania. To wprowadziło jeszcze większy chaos, co wykorzystali gracze Nadwiślana w 21' i 23' minucie. Na odpowiedź LKS'u czekaliśmy zaledwie 2 minuty, kiedy to piłkę do bramki gospodarzy wbił Bartosz Pieczka, a tuż po nim Michał Foltyn. Po przerwie inicjatywę przejęli Górzanie i po wielu niewykorzystanych sytuacjach naszych zawodników sukcesywnie podwyższali wynik. W końcówce zobaczyliśmy jeszcze jedną bramkę Bartka Pieczki, ale uśpiło to czujność trampkarzy i straciliśmy bramkę na 6:3. Następne spotkanie trampkarzy 24. maja o 11:00 na boisku we Frydku z drużyną LKS'u Mizerów II.

Więcej szczegółów na temat tego spotkania TUTAJ (KLIKNIJ).