Trampkarze na start!

Zanim na ligowe boiska wybiegną nasi Seniorzy, by stoczyć bój w pierwszych kwietniowych spotkaniach, pojedynki w swojej klasie rozegrają Trampkarze. Po wycofaniu się po rundzie jesiennej drużyny Czapli Kryry Zarząd Podokręgu zadecydował o utworzeniu nowej grupy dla rocznika 2000 i młodszych. Do rozgrywek dołączyły dwie nowe drużyny - LKS Wisła Wielka i GOSiR Chełm Śląski. To właśnie z tym drugim zespołem zmierzą się podopieczni Szymona Stawowego w pierwszym meczu w sobotę 18. Kwietnia. Ostatnie rozgrywki nie szczędziły naszemu zespołowi goryczy - przedostatnia lokata i stosunek bramek: 56 straconych / 9 zdobytych (w tym trzy za walkower z drużyną Znicza Jankowice) nie dawały powodów do radości. Pozostaje mieć nadzieję, że nasi Trampkarze zapłacili frycowe jesienią i wraz z nadejściem nowej rundy wiosennej nawiążą równorzędną walkę z rywalami o czołowe lokaty.
Pełny terminarz rozgrywek Trampkarzy dostępny TUTAJ.