Przełamanie trampkarzy

W dniu wczorajszym nasi trampkarze rozegrali pierwsze w tym sezonie spotkanie na własnym terenie. Podobnie jak seniorzy, trampkarze mierzyli się tego weekendu z liderem swojej klasy rozgrywkowej. Rywalem naszej drużyny był zespół JUWe Jaroszowice. Choć nic nie zapowiadało sensacji, bo goście przeważali w pierwszej połowie i dość szybko wyprowadzili swój zespół na dwubramkowe prowadzenie, zawodnicy LKSu odpowiedzieli bramką Marka Zabłockiego i najwyraźniej poczuli swoją szansę. W drugiej połowie wyrównanie przyniósł Miłosz Duraj dobijając obroniony przez golkipera strzał Zabłockiego. Chwilę później sam Zabłocki ponownie trafił do siatki dając prowadzenie drużynie LKSu po indywidualnej akcji. Wyniku tego nasi trampkarze nie oddali już do końcowego gwizdka. Bardzo długo musieliśmy oczekiwać na zwycięstwo tej sekcji - jest to pierwsza wygrana naszych trampkarzy od czerwca 2014. Mamy nadzieję, że w ich ślady pójdą seniorzy i w dzisiejszym pojedynku z liderem na własnym terenie również będą górą. Po raz kolejny serdecznie zapraszam! Pierwszy gwizdek Soni Zawisz zabrzmi punktualnie o 17:00.