26. Kolejka Klasy B

Przed nami ostatnia, dwudziesta szósta kolejka Klasy B. Weekend bez LKS-u Frydek, który powinien według terminarza rozegrać spotkanie na własnym terenie z rezerwami Piasta Bieruń, te jednak jak powszechnie wiadomo wycofały się w marcu. Dziś o 17:00 zespół Stali zmierzy się z LKS-em Wisła Mała. Gospodarze chcąc pewnie zachować czwartą lokatę muszą to spotkanie wygrać, gdyż w przypadku porażki zespołowi Polonii wystarczy remis z rezerwami ZETu, by objąć zajmowane przez Chełmian miejsce. Drużyna Międzyrzecza prezentująca imponujący poziom wiosną jest faworytem w spotkaniu na Paprocanach, dodatkowo pierwsza drużyna "Zetki" rozgrywa dziś decydujące spotkanie o Klasę Okręgową z Sokołem Wola zatem zapewne powalczy najmocniejszym składem. Ciekawe spotkanie również w Krzyżowicach gdzie rezerwy Iskry Pszczyna zmierzą się z miejscowym LKS-em. Nadspodziewanie dobra forma gospodarzy na wiosnę pozwala mi twierdzić, że podopieczni Szymona Stawowego będą mieli wielki problem z wróceniem z kompletem oczek. W ostatnim spotkaniu tego weekendu LKS Mizerów podejmie naszych rywali z ostatniej kolejki - zespół z Brzeźc. Poniżej terminarz spotkań: