24. Kolejka Klasy B (wyniki)

Kolejka numer dwadzieścia cztery za nami! Na dwie kolejki przed końcem sezonu poznaliśmy tegorocznych beniaminków Klasy A, a zostały nimi jak już zapewne wszyscy wiedzą LKS Frydek i rezerwy Iskry Pszczyna.
Wciąż jednak nie jest przesądzona kwestia mistrzowska, drużyna LKS-u nadal ma matematyczne szanse na pierwszą lokatę. To, że już wczoraj mogliśmy świętować historyczny sukces to zasługa zwycięskiego LKS-u Mizerów, który pokonał na własnym boisku Czarnych Piasek przekreślając tym samym nadzieje podopiecznych Piotra Wieczorka na miejsce w pierwszej dwójce. Nie lada zaskoczeniem było sobotnie zwycięstwo drużyny z Krzyżowic, która w końcówce sezonu złapała formę i kradnie punkty wszystkim goszczonym u siebie zespołom - tym razem z niczym wrócił LKS Wisła Mała. Brzeźce wróciły z punktem z Paprocan, choć mogły się pokusić o więcej, bo prowadziły w spotkaniu z rezerwami ZET-u po dwóch bramkach Ryszarda Mańki. Rękawic nie podjęła drużyna LKS-u Woszczyce, która nie stawiła się w Chełmie Śląskim na spotkaniu ze Stalą, co jak wiadomo zweryfikowane zostanie jako walkower 3:0 dla drużyny gospodarzy. Poniżej wykaz rozegranych spotkań: