24. Kolejka Klasy B

Przed nami przedostatnie spotkanie LKS-u Frydek w tym sezonie. Po trzydniowej przerwie udajemy się na bardzo ważny mecz z Polonią Międzyrzecze. Spotkanie derbowe jakim jest starcie z zaległej czternastej kolejki waży losy awansu do Klasy A, by nie patrzeć na to co dzieje się na innych boiskach musimy przywieźć trzy oczka. Drużyna gospodarzy może się pochwalić passą dziesięciu spotkań bez porażki, LKS Frydek musi powtórzyć sukces z czwartkowej potyczki w Piasku i przerwać tą serię. Spotkania z zespołem Polonii od zawsze budziły wiele emocji i gromadziły licznie kibiców z obu wsi. Dotychczas dwa spotkania zakończyły się zwycięstwem LKS-u, a jedno remisem jeden do jednego. Międzyrzecze zagra w niedzielę bez swojego czołowego zawodnika i kapitana drużyny Krzysztofa Pieczki, który jest nieobecny z powodu wyjazdu. Jesienią na własnym terenie odnieśliśmy zwycięstwo dwa do jednego - poniżej możecie zobaczyć skrót tego spotkania:

Mamy ogromną nadzieję powtórzyć sierpniowy sukces i przybliżyć się o kolejny krok do awansu. Bardzo potrzebne będzie nam Wasze wsparcie! Jesteśmy przekonani, że tłumnie przybędziecie do leżącego nieopodal Międzyrzecza, by po raz kolejny ponieść skrzydłami gorącego dopingu piłkarzu LKS-u Frydek po piętnaste zwycięstwo w tym sezonie. Mecz poprowadzi Paweł Kłyk. a na liniach asystować mu będą Grzegorz Rozmus i Mirosław Gretka. Serdecznie zapraszam w imieniu gospodarzy!

Oto co czeka Was na pozostałych boiskach. Jeszcze dziś o godzinie 17:00 zespół Stali Chełm Śląski rozegra zaległe spotkanie czternastej kolejki z ostatnią w tabeli drużyną LKS-u Woszczyce. Gospodarze zachowują wciąż czysto matematyczne szanse na awans, ale piłka nożna miewała w swojej historii takie przypadki, zatem muszą myśleć tylko i wyłącznie o zwycięstwie. Czarni Piasek po pierwszej wiosennej porażce udadzą się do Mizerowa. Wygrana Mizerowian w przypadku zwycięstwa LKS-u Frydek w Międzyrzeczu przekreśli marzenia Czarnych o awansie do klasy A, zapowiada się tam zatem sporo emocji. Rezerwy ZETu goszczą w niedzielę zwycięski w ostatniej kolejce LKS Brzeźce, a Wiślacy udadzą się do zajmujących przedostatnie miejsce Krzyżowic. Pauzuje lider z Pszczyny i LKS Woszczyce. Poniżej wykaz spotkań: