23. Kolejka Klasy B (wyniki)

W Boże Ciało na boiskach tyskiej B Klasy działo się naprawdę sporo. Zespół Polonii wypunktował drużynę Stali pięć do zera i traci do zajmującej czwarte miejsce drużyny z Chełmu Śląskiego już tylko jeden punkt. Hattrickiem w tym spotkaniu popisał się Arek Pawlik. Z kolei lider z Pszczyny zremisował na własnym stadionie z rezerwami ZET-u jeden do jednego. Brak zwycięstwa w czwartkowym spotkaniu powoduje, że podopieczni Szymona Stawowego nie mogą się jeszcze cieszyć z awansu. Bardzo wyrównane spotkanie miało miejsce w Brzeźcach. Do przerwy bramki obie drużyny naprzemiennie i pierwsza połowa zakończyła się remisowym wynikiem trzy do trzech. W drugiej jednak zespół gospodarzy okazał się być lepszy i dołożył dwa gole zapewniając sobie zwycięstwo w meczu. Wiślański LKS rozgromił na własnym terenie ekipę Mizerowa. Nic jednak nie zapowiadało takiego obrotu spraw, bo to właśnie Mizerowianie wbili pierwszą bramkę w tym spotkaniu, a prowadzenie stracili dopiero w pierwszej minucie doliczonego czasu gry. Jednak druga połowa to prawdziwa strzelanina i dołożone osiem goli LKS-u Wisła Mała zmiażdżyło rywali nie pozostawiając złudzeń. Poniżej wykaz spotkań: