prezesjuwe

Utworzono:

12.06.2016

Mamy to awans jest nasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Początek meczu nie zapowiadał łatwego zwycięstwa. Zawodnicy JUWe myślami byli w Radostowicach, myśląc co się tam wydarzy. W 4 minucie goście stają przed szansą strzelenia gola lecz zawodnik gości nie trafia w piłkę stojąc przed pustą bramką. Od 15 minuty zaczynamy jednak koncert gry. Przed szansą staje Kostrzewa, potem Hornik lecz nie trafiają w bramkę w sytuacji sam na sam. W końcu w 24 minucie Robert Kaczmarczyk pięknym strzałem z rzutu wolnego z 25 metrów trafia w okienko. W 34 minucie Kostrzewa trafia strzałem z 30 metrów po poprzeczkę i mamy 2-0. W 41 minucie Kostrzewa w sytuacji sam na sam strzela w długi róg i jest 3-0 a w kolejnej Nyga głową strzela gola uprzedzają bramkarza gości. Do przerwy wynik zapewniamy sobie zwycięstwo i nasłuchujemy wieści z Radostowic a tam jest remis, który daje nam awans. Po przerwie gramy spokojnie na utrzymanie wyniku lecz stwarzamy sobie sytuacje. Sytuacje mieli Kostrzewa, Hornik, Nyga. W 85 minucie na boisko wchodzi prezes Marek Demko na zakończenie przygody piłkarskiej. W 87 minucie staje nawet przed szansą zdobycia gola wychodząc do prostopadłej piłki lecz naciskany przez obrońcę gości nie trafia w bramkę. Gwizdem kończący mecz daje nam satysfakcję z wygranej, rekordu klubu w ilości zdobytych 60 punktów no i awansu bo Radostowice pokonuje Wisłę Wielką. Są szampany i wielka radość z historycznego awansu na 20-lecie klubu.  Zawodnikiem meczu uznano Grzegorza Kostrzewę, który w końcówce sezonu pokazuje na co go naprawdę stać. Niestety jego wypożyczenie się kończy i tracimy naprawdę wartościowego zawodnika.