Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

17.02.2020

Mecz źle rozpoczął się dla Leśnika. W 9 minucie spotkania po strzale z pola karnego Michał Słonina zmienił głową tor lotu piłki, która zatrzepotała w siatce po raz pierwszy. W 20 minucie było już 0:2. Centra z prawej strony w pole karne i niepilnowany Krzysztof Bizacki prawą nogą skierował piłkę do bramki. 180 sekund po rozpoczęciu drugiej połowy piłka po strzale Michała Słoniny odbiła się od słupka i wpadła do bramki Leśnika po raz trzeci. Ten sam zawodnik 5 minut później mógł skompletować hat-tricka, ale Michał Woźnica obronił wykonywany przez niego rzut karny.

23.04.2016.(sobota), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 0:3(0:2) ZET Tychy

0:1 - Michał Słonina, 9 min (głową)

0:2 - Krzysztof Bizacki, 20 min

0:3 - Michał Słonina, 48 min

Sędziowali: Paweł Łukaszczyk (główny) oraz Mirosław Gretka i Sabina Czarnecka (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Marcin Koterla, Dominik Bam, Marcin Myszor, Bartosz Kozyra - Paweł Targiel, Paweł Paliczka, Marek Jędyczek - Dawid Szromek (51.Marcin Zienkiewicz), Rafał Ulman (51.Łukasz Berski), Dawid Kulisz (75.Tomasz Kłakus).

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

ZET: Piotr Kowalczyk - Maciej Ludwiczak, Karol Abram, Adam Ryszka, Krzysztof Krupiński, Tomasz Fijoł, Michał Słonina (70.Dawid Dejas), Marek Strugiński (55.Szymon Chabinka), Krzysztof Bizacki (63.Rafał Ptak), Jacek Kańtor, Mariusz Wilczek.

Rezerwowi: Remigiusz Wojnar.

Trener: Zbigniew Pustelnik.

Żółte kartki: Bartosz Kozyra (66.niesp.zach.), Marcin Zienkiewicz (86.niesp.zach.), Dominik Bam (87.faul) - .

W 54 minucie Michał Słonina (ZET) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Woźnica obronił).