Autor:

prezesjuwe

Utworzono:

12.11.2015

Bolesna i nieplanowana porażka Orzeszem, które jednak pokazało bardzo skuteczną i przede wszystkich taktyczną grę. Od początku meczu goście skutecznie zorganizowali się na własnej połowie, czekając na szybkie kontry. Każda akcja drużyny gości była poważnym zagrożeniem dla Gąsiora, szczególnie rzuty wolne i rzuty rożne goście mieli bardzo dobrze przygotowane. Mogliśmy a nawet prowadzić jednak niestety zabrakło skuteczności. W 21 minucie Mikolasz niepilnowany dostał piłkę na 11 metrze lecz nie trafił w pustą bramkę. W 28 minucie Białorucki staje przed szansą w polu karnym lecz jego strzał z 5 metra broni bramkarz.  W 32 minucie Czarnecki strzela głową lecz trafia w boczną siatkę. W 35 minucie Hornik przechwytuje niedokładne podanie lecz strzela w sytuacji sam na sam obok słupka. Niestety w 44 minucie tracimy gola po rzucie wolnym. Piłka po strzale wpada w samo okienko bramki strzeżonej przez Gąsiora. Do przerwy 0-1. W drugiej połowie cały czas próbujemy atakować lecz zagęszczona obrona gości gra pewnie. Tworzymy wiele sytuacji lecz brakuje ostatniego celnego strzału na bramkę. Sytuacje mieli Firlej, którego strzał w 7 metra trafia w bramkarza, Roberta Kaczmarczyka, który również strzałem z 16 metra broni bramkarz, następnie Haśnik wychodząc na pozycję sam na sam nie opanował dokładnie piłki i akcja przepadła. W 80 minucie doświadczony Nyga przechodzi do ataku, gdyż chcemy ten mecz przynajmniej zremisować. Niestety dwie szybkie kontry w 83 i 86 minucie zakończone bramkami całkowicie załamały zespół JUWe i nie zdołaliśmy strzelić nawet honorowego gola. A szkoda bo można się było zbliżyć do wicelidera i odskoczyć od goniącego środka tabeli. Teraz trzeba się zmobilizować i zagrać dobry ostatni mecz w Wyrach. Jeżeli tak będzie to o wynik możemy być spokojnie, tylko czy damy radę tak zagrać?