Krupiński II Suszec - Grodno Leśnik Kobiór

Adrian Cebula Trener
Kamil Giel Kierownik drużyny

10.01.2020

Pierwsi gola zdobyli Kobiórzanie. W 30 minucie gry Rafał Białas podawał w pole karne, piłka przeleciała pod nogą obrońcy Krupińskiego i Marcin Myszor nie zmarnował sytuacji sam na sam. Niestety z prowadzenia zawodnicy Leśnika cieszyli się tylko 3 minuty. Marek Malcher bezpośrednio z rzutu rożnego skierował piłkę do bramki. Na domiar złego tuż przed przerwą po centrze z prawej strony i strzale z 7 metrów Arkadiusza Neumanna Krupiński strzelił drugiego gola. Po przerwie było już tylko gorzej. W 64 minucie obrońca Leśnika stracił piłkę i gospodarze mieli sytuację trzech na dwóch. Prostopadłe podanie poszło do Kamila Szydłowskiego, który pewnie pokonał Michała Woźnicę. W 81 minucie przy próbie odbioru piłki Krzysztof Trela doznał bardzo poważnej kontuzji. Zawodnik Krupińskiego zwolnił akcję i podał do Grzegorza Świentego a ten po chwili zastanowienia skierował piłkę do bramki. Na szczęście drużyna gospodarzy zachowała się fair play i po wznowieniu gry pozwoliła Tomaszowi Zawadzkiemu przebiec całe boisko i wbiec z piłką do bramki. Niestety z powodu kontuzji i braku rezerwowych mecz musieliśmy kończyć w dziesięciu. Z pewnością przyczyniło się to do straty jeszcze dwóch goli, którymi autorem był Arkadiusz Neumann.

11.11.2015.(środa), 13:00 - Suszec

Krupiński II Suszec 6:2(2:1) Leśnik Kobiór

0:1 - Marcin Myszor, 30 min

1:1 - Marek Malcher, 33 min (rzut rożny)

2:1 - Arkadiusz Neumann, 41 min

3:1 - Kamil Szydłowski, 64 min

4:1 - Grzegorz Świenty, 81 min

4:2 - Tomasz Zawadzki, 83 min

5:2 - Arkadiusz Neumann, 84 min

6:2 - Arkadiusz Neumann, 88 min

Sędziowali: Piotr Bielecki (główny) oraz Karolina Piesiur i Michał Świder (asystenci)

Krupiński II: Marek Bronny - Tomasz Biber, Kamil Mikołajec (46.Mateusz Neumann), Dawid Mikołajec, Paweł Paździor (85. Patryk Kumor), Marek Malcher, Sebastian Dubiel, Dominik Mikołajec (46.Mateusz Michel), Kamil Szydłowski, Arkadiusz Neumann (87.Rafał Witoszek), Grzegorz Świenty.

Rezerwowi: Wojciech Biber, Rafał Pustelnik, Jacek Gębała.

Trener: Jarosław Warzecha.

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski, Dominik Bam, Krzysztof Trela, Błażej Kozyra (62.Marcin Zienkiewicz) - Rafał Białas, Tomasz Zawadzki, Paweł Paliczka - Bartosz Kozyra, Rafał Ulman (54.Paweł Targiel), Marcin Myszor.

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Grzegorz Świenty (38.niesp.zach.) -.