Iskra II Pszczyna Gospodarze

Adrian Cebula Trener
Kamil Giel Kierownik drużyny

19.12.2019

Od pierwszego gwizdka sędziego było widać, że Kobiórzanie przyjechali do Pszczyny po 3 punkty. Jednak jak to często bywa w tym sezonie po dobrym początku tracimy bramkę po swoich błędach. W Pszczynie miało miejsce w 20 minucie. Dośrodkowanie z prawej stroni, piłka odbiła się od nogi lewego obrońcy Leśnika. Na 3 metrze niefortunnie interweniował jeden z naszych obrońców wybijając piłkę na 11 metr wprost pod nogi Tomasza Bałucha, który silnym strzałem pokonał Michała Woźnicę. Kilkadziesiąt sekund później Leśnik ma rzut wolny. Centrostrzał Rafała Białasa wybił przed siebie bramkarz, a piłkę do pustej bramki skierował Marcin Myszor, lecz sędzia liniowy dopatrzył się spalonego. Jednak co się odwlecze... 5 minut później był już remis. Tomasz Zawadzki zakręcił w polu karnym obrońcami Iskry i strzałem po ziemi wpakował piłkę do siatki, sprawiając sobie prezent na swoje 17 urodziny.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy byliśmy świadkami dosyć dziwnej bramki. Paweł Paliczka zacentrował lewą nogą z prawej strony boiska w pole karne, obrońcy Iskry zostali na 10 metrze, bramkarz gospodarzy na linii bramkowej, a do piłki na długim słupku dobiegł Bartosz Kozyra i z najbliższej odległości wpakował ją do bramki. Gospodarze próbowali strzelić bramkę wyrównującą. Najlepsze ku temu okazje mieli po dośrodkowaniach z rzutów rożnych. Przy jednej takiej sytuacji wszyscy widzieli już piłkę w bramce, lecz fantastyczną interwencją popisał się Michał Woźnica. W 86 minucie kontra Leśnika. Tomasz Zawadzki podał do wprowadzonego 25 minut wcześniej Pawła Targiela, a ten pobiegł w kierunku bramki Iskry i ze stoickim spokojem zdobył trzeciego gola dla Leśnika. Była to jego debiutancka bramka w barwach Leśnika. W ostatniej akcji meczu arbiter główny podyktował jedenastkę dla gospodarzy, którą na gola zamienił Tomasz Cempura. Nic to jednak nie zmieniło, gdyż po wznowieniu gry sędzia zakończył spotkanie i Kobiórzanie mogli się cieszyć z bardzo cennych trzech punktów.

18.10.2015.(niedziela), 15:00 - Pszczyna

Iskra II Pszczyna 2:3(1:1) Leśnik Kobiór

1:0 - Tomasz Bałuch, 20 min

1:1 - Tomasz Zawadzki, 26 min

1:2 - Bartosz Kozyra, 49 min

1:3 - Paweł Targiel, 86 min

2:3 - Tomasz Cempura, 90+3 min (karny)

Sędziowali: Szymon Duda (główny) oraz Tomasz Sajbor i Szymon Łoboziak (asystenci) - Podokręg Żywiec.

Iskra II: Przemysław Niesyto - Piotr Ogorzały, Jarosław Piech, Paweł Zjawiński, Mateusz Gołek, Tomasz Bałuch (55.Kamil Czerwiński), Tomasz Cempura, Kamil Komraus (71.Szymon Żurawiecki), Radosław Operchalski (30.Bartosz Pisarek), Wojciech Dragon, Mateusz Mika (55.Mateusz Włodarczak).

Rezerwowi: Jacek Rabaszowski, Jakub Szromczyk, Mateusz Dragon.

Trener: Marcin Pastuszka.

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski, Marcin Myszor, Dominik Bam, Krzysztof Trela (85.Tomasz Kłakus) - Rafał Białas, Adrian Chrobok, Tomasz Zawadzki - Paweł Paliczka, Rafał Ulman (61.Paweł Targiel), Bartosz Kozyra.

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Tomasz Cempura (38.faul), Bartosz Pisarek (65.niesp.zach.) - Krzysztof Trela (60.niesp.zach.)