Paweł Żogała Kierownik drużyny

10.10.2015

Rekordowe zwycięstwo JUWe w klasie A. Nieważne w której klasie rozgrywkowej, nieważne z kim, nieważne jak, liczy się wynik, który powinien budzić szacunek. W tym meczu oprócz szczęścia i dobrej gry przeciwnik podarował nam kilka prezentów a w szczególności młody bramkarz ekipy z Gardawic. Bramki strzelało aż 7 zawodników co wskazuje na wyrównaną i zgraną drużynę. Hattriki ustrzelili obchodzacy urodziny Robert Kaczmarczyk oraz Hornik, dwie bramki strzelił Wendreński oraz po jednej Firlej, Białorucki, Mikolasz, Nyga i obchodzący również urodziny Rafał Kaczmarczyk. W skrócie opisujemy jak zostały zdobyte bramki: Pierwsza bramka - Krzysztof Firlej i strzał z narożnika pola karnego przechodzi pod brzuchem bramkarza. Druga Wendreński strzela w zamieszaniu z 10 metra i piłka przelatuje pod rękami bramkarza. Trzecia - Hornik po akcji lewą strona strzela na bramkę bramkarz broni lecz Bartek dobija do bramki, czwarta bramka najładniejsza w meczu Robert Kaczmarczyk dostaje piłkę od Haśnika na 30 metrze z pierwszej piłki robi zwód i uderza w samo okienko, piąta Mikolasz wykorzystuje nieudaną pułapkę na spalonego i w sytuacji sam na sam pewnie mija bramkarza i strzela do pustej bramki. Do przerwy 5-0. Szósta bramkę debiutancką w JUWe strzela Białorucki strzelając z 16 metra. Siódma strzela Wendreński strzałem z 8 metra wykończając akcje Rafała Kaczmarczyka. Ósmą srzela Rafał Kaczmarczyk wykorzystując rzut karny. Dziewiątą Damian Nyga z 5 metrów wykorzystując podanie Hornika. Dziesiątą Hornik po najładniejszej akcji meczu i pięknym podaniu Białoruckiego i w sytuacji sam na sam. Jedenastą ponownie Hornik po przytomnym podaniu Białoruckiego i strzale Hornika w krótki róg w okienko w sytuacji sam na sam. Dwunastą Robert Kaczmarczyk po podaniu Białoruckiego w sytuacji sam na sam i strzale w długi róg. Ostatnią trzynastą Robert Kaczmarczyk zamykając akcję zprawqej strony wślizgiem pakuje piłkę do bramki.

Najlepszym zawodnikiem meczu został uznany Robert Kaczmarczyk, którego dopingowała dziewczyna Kasia. Robert się przełamał a Kasię zapraszamy na każdy mecz. . Fundatorem nagrody niespodzianki dla najlepszego zawodnika meczu jest firma Firma Sprzątająca Promyk Dorota Woźniak ul. Rodakowskiego 7/52, 43-100 Tychy.  Dziękujemy za ufundowanie nagrody.