Autor:

prezesjuwe

Utworzono:

05.10.2015

W meczu z rezerwami Iskry w podstawowym składzie 7 zawodników z szerokiej kadry IV-ligowca. Przed meczem wynik bierzemy w ciemno niestety po meczu pozostał niedosyt i to całkiem spory. Od początku meczu w upalne niedzielne popołudnie całkiem spokojnie obie drużyny konstruuja akcje ale bez stuprocentowych sytuacji. Dopiero w 34 minucie Firlej zdecydował się na strzał z dystansu piłka od bija się od ziemi i po rękach bramkarza trafia w poprzeczkę i niestety wychodzi w pole. Do przerwy 0-0. Po przerwie mecz staje sie dużo ciekawszy. JUWe prowadzi grę i stwarza sobie sytuacje natomiast gospodarze koncentrują cie na wyprowadzaniu  na szybkich kontr. W 53 minucie po wrzytce Nygi z połowy boiska piłkę w polu karnym przyjmuje Mikolasz zgrywa klatką do Firleja i ten strzałem z 14 metra pokonuje bramkarza gospodarzy. Niestety odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa bo 8 minut później napastnik odbiera Mikolaszowi piłkę podaje nieobstawionego zawodnika gospodarzy i ten strzela do bramki na 1-1. Od tej pory akcja za akcją. Najpierw JUWe strzela Kryla z 16 metrów lecz bramkarz wybija piłkę zmierzającą w samo okienko. W odpowiedzi gospodarze po kontrze trafiaja w słupek bramki Gąsiora. W 89 minucie po wrzutce Firleja Wendreński strzałem z 5 metra głową trafia w poprzeczkę a przy próbie dobitki jest uderzony w głowę i sędzia dyktuje rzut wolny pośredni z na linii 7 metra. Strzał trafia w słupek bramki gospodarzy. W 90 minucie przed szansą staje jeszcze doświadczony Nyga lecz w sytuacji sam na sam przy próbie lobowania bramkarza nie trafia w bramke o kilka centymetrów.

Pora już kończyć serię bez wygranej, koniec z prezentami dla przeciwnika. Tak doświadczona drużyna jak JUWe powinna wejść na właściwe tory i zacząć seryjnie wygrywać by walczyć o czołówkę tabeli.

Zaczynamy również nową zabawę,. Po każdym meczu wybieramy (prezes, trener,  kapitan) zawodnika meczu który otrzyma prezent niespodziankę. W meczu z Iskrą najlepszy na boisku był Krzysztof Firlej. Sponsorem nagrody została firma Grzegorz Woźniak GBW Instal S.C. zajmujaca sie instalaja pieców c.o. oraz instalacji wodnych.