Grodno Leśnik Kobiór Gospodarze

Kamil Giel Kierownik drużyny
Henryk Szafrański Trener

12.12.2019

Dzisiejsze derby ze Studzienicami mogły się podobać. Mecz był szybki, zacięty i nie brakowało okazji bramkowych. Jednak mimo dużej ilości akcji z obu stron wszystkie bramki padały po stałych fragmentach gry. W 42 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową do bramki skierował popularny "Hasiok". Taki wynik utrzymał się do przerwy. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy znakomitą okazję do strzelenia bramki miał Kamil Granica, lecz jego strzał z woleja z 16 metrów minął bramkę o kilka centymetrów. Jednak kilka minut później ten sam zawodnik po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Rafała Białasa doprowadził do wyrównania. Radość Leśnika trwała jednak tylko dwie minuty. Po wyrzucie z autu i centrze piłkę głową do bramki Leśnika skierował Przemysław Pyrtek. Leśnik starał się doprowadzić do remisu, lecz najlepszą okazję na kilka minut przed końcem miał Piotr Urbańczyk, lecz w sytuacji sam na sam z Woźnicą świetną interwencją popisał się bramkarz Leśnika.

12.09.2015.(sobota), 15:30 - Kobiór

Leśnik Kobiór 1:2(0:1) LKS Studzienice

0:1 - Grzegorz Furtok, 42 min (głową)

1:1 - Kamil Granica, 54 min (głową)

1:2 - Przemysław Pyrtek, 56 min (głową)

Sędziowali: Szymon Duda (główny) oraz Jakub Białek i Łukasz Glądys (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Bartosz Kozyra, Rafał Białas, Dominik Bam, Błażej Kozyra (83.Wojciech Tocki) - Paweł Targiel, Adrian Chrobok, Tomasz Zawadzki - Paweł Paliczka, Kamil Granica, Marcin Zienkiewicz (55.Dawid Kulisz).

Rezerwowi: Tomasz Kłakus, Krzysztof Gruszka.

Trener: Adrian Cebula.

Studzienice: Marcin Niemiec - Artur Grzechnik (70.Krzysztof Michniok), Grzegorz Furtok, Bartłomiej Janosz (46.Przemysław Pyrtek), Kamil Sornowski, Kamil Grzechnik (87.Michał Pyrtek), Paweł Janosz, Łukasz Grzechnik, Paweł Galoch (65.Dawid Pilar), Piotr Urbańczyk, Wojciech Janosz.

Rezerwowi: Henryk Szafrański, Łukasz Czernecki, Sebastian Kumor.

Trener: Henryk Szafrański.

Żółte kartki: -.