Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

11.12.2019

Mecz rozpoczął się fatalnie dla Leśnika. Już w 1 minucie gospodarze mogli objąć prowadzenie, ale po strzale z rzutu wolnego Michał Woźnica sparował piłkę na słupek, a jeden z graczy Ruł nie trafił w piłkę będąc metr przed pustą bramką. Ale po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale jednym z zawodników Rudołtowic piłkę ręką zatrzymał gracz Leśnika. Rzut karny zamienił na gola Piotr Kolny. W 8 minucie było już 2:0. Rzut wolny, zgranie głową do Marcina Janusza, który również głową wpakował piłkę do bramki. Na początku drugiej połowy znowu tracimy gola. Centra w pole karny i po nieszczęśliwej interwencji Rafała Białasa piłka wpadła do bramki Leśnika po raz trzeci. W 76 minucie w polu karnym Rudołtowic faulowany był Kamil Granica, a pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Tomasz Zawadzki.

5.09.2015.(sobota), 15:00 - Rudołtowice

LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3:1(2:0) Leśnik Kobiór

1:0 - Piotr Kolny, 3 min (karny)

2:0 - Marcin Janusz, 10 min (głową)

3:0 - Rafał Białas, 47 min (samobójcza)

3:1 - Tomasz Zawadzki, 76 min (karny)

Sędziowali: Paweł Dziopak (główny) oraz Sebastian Hutny i Aleksander Frejowski (asystenci)

Rudołtowice: Mateusz Czmajduch - Marcin Beberok, Marcin Janusz, Łukasz Janusz, Maciej Żemła, Damian Łatka (63.Mateusz Kur), Adam Tendera, Piotr Kolny (88.Wojciech Kremza), Maciej Mizera (46.Patryk Śleziona), Damian Luks, Szymon Waliczek (82.Michał Czmajduch).

Rezerwowi: Wojciech Morkisz, Marek Kątny.

Trener: Stanisław Bielenin.

Leśnik: Michał Woźnica - Bartosz Kozyra (46.Łukasz Berski), Rafał Białas, Dominik Bam, Błażej Kozyra - Paweł Targiel (54.Rafał Ulman), Adrian Chrobok (67.Marcin Zienkiewicz), Tomasz Zawadzki - Paweł Paliczka, Kamil Granica, Marcin Koterla (46.Marek Jędyczek).

Rezerwowi: Tomasz Kłakus, Krzysztof Gruszka.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Szymon Waliczek (44.faul) - Paweł Paliczka (2.niesp.zach.,89.niesp.zach.), Paweł Targiel (30.faul).

Czerwona kartka: Paweł Paliczka (89.dwie żółte)